KORONA KIELCE
korona kielce

Sponsoring

Responsive Image
Korona Kielce to klub z 50-letnią historią i wspaniałymi kibicami. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym i utytułowanym klubem piłkarskim w województwie świętokrzyskim. 
A paragraph is a self-contained unit of a discourse in writing dealing with a particular point or idea. Paragraphs are usually an expected part of formal writing, used to organize longer prose.


Od sezonu 2022/23 ponownie występujemy w najwyższej lidze rozgrywkowej w kraju - PKO BP Ekstraklasie! Od zawsze mierzymy wysoko i nieustannie notujemy progres na polu marketingowym i organizacyjnym .

W Koronie Kielce stawiamy na transparentność. Swoją działalność opieramy na silnych fundamentach organizacyjnych. Dbamy o to, by każdy partner biznesowy klubu czuł się częścią Złocisto-Krwistej Rodziny.

To właśnie z naszymi partnerami chcemy budować wspaniałą historię klubu, nie zapominając przy tym o dbaniu o realizację ich celów oraz poczucie satysfakcji. Podstawą udanej współpracy jest dobra komunikacja, jak najlepsze rozpoznanie potrzeb, a także odpowiednia pozycja firmy w strukturze sponsorskiej klubu.

Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Dołącz do grona firm wspierających Koronę Kielce i buduj z nami koroniarską społeczność. 

Responsive Image
KORONA TO TY!