korona kielce

Sponsoring

Responsive Image
Korona Kielce to klub z 50-letnią historią i wspaniałymi kibicami. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym i utytułowanym klubem piłkarskim w województwie świętokrzyskim. To także społeczność zaufanych partnerów biznesowych.
A paragraph is a self-contained unit of a discourse in writing dealing with a particular point or idea. Paragraphs are usually an expected part of formal writing, used to organize longer prose.


Od sezonu 2022/23 ponownie występujemy w najwyższej lidze rozgrywkowej w kraju - PKO BP Ekstraklasie!
Od zawsze mierzymy wysoko i nieustannie notujemy progres na polu marketingowym i organizacyjnym.

W Koronie Kielce stawiamy na transparentność. Swoją działalność opieramy na silnych fundamentach organizacyjnych. Dbamy o to, by każdy partner biznesowy klubu czuł się częścią Złocisto-Krwistej Rodziny.

To właśnie z naszymi partnerami chcemy tworzyć wspaniałą historię klubu, nie zapominając przy tym o dbaniu o realizację ich celów oraz poczucie satysfakcji. Podstawą udanej współpracy jest dobra komunikacja, jak najlepsze rozpoznanie potrzeb,
a także odpowiednia pozycja firmy w strukturze sponsorskiej klubu.



Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Dołącz do grona firm wspierających Koronę Kielce i buduj z nami koroniarską społeczność. 


                   


Jedną z pozytywnych zmian podatkowych, jest dodatkowa ulga w PIT, czyli tzw. ulga sponsoringowa. Ulga skierowana jest do przedsiębiorców i przysługuje zarówno podatnikom CIT jak i PIT. Polega na dodatkowym odliczeniu 50% kosztów związanych ze wsparciem działalności sportowej. W praktyce więc dany wydatek na usługi reklamowe rozliczamy w wysokości 150% jego wartości, a nie 100%. 

Jak widać, ulga sponsoringowa to same plusy dla przedsiębiorcy, który pragnie zintensyfikować działania w zakresie sponsoringu, marketingu, i promocji własnej marki np. poprzez zostanie sponsorem lub partnerem klubu sportowego. Nie dość, że dzięki takim działaniom możliwy jest wzrost rozpoznawalności marki i dotarcie do nowych odbiorców i partnerów biznesowych, to jeszcze zapłaci mniejsze podatki.


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

KORONA TO TY!