KORONA KIELCE
INDUSTRIA AKADEMIA

INDUSTRIA Akademia bramkarska korona

Wiedząc, że w piłce nożnej pozycja bramkarza jest jedną z najbardziej specyficznych i jednocześnie kluczowych pozycji na boisku, uruchomiliśmy INDUSTRIĘ Akademię Bramkarską Korona, w której będziemy szkolić adeptów sztuki bramkarskiej bez względu na przynależność klubową.

W naszym klubie od dłuższego czasu przywiązujemy dużą uwagę do odpowiedniej pracy z bramkarzami. Mając świadomość, że Korona jest jednym z największych klubów w regionie, chcemy mieć wpływ na rozwój młodych golkiperów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych, stworzyliśmy nowy projekt szkoleniowy przeznaczony dla adeptów bramkarstwa. Jeśli chciałbyś trenować pod okiem specjalistów z Korony Kielce, a w przyszłości być może dołączyć do naszego klubu, to zapisz się już dzisiaj do naszej Akademii Bramkarskiej i rozwiń z nami swoje umiejętności.

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 19:15 na boisku na ulicy Jeziorańskiego 53. Opłata za miesiąc treningów wynosi 140 złotych brutto. Na uczestników czekają profesjonalne zajęcia w całości przystosowane do rozwijania umiejętności na tej wyjątkowej pozycji. Koordynatorami projektu są trenerzy Mateusz Gwizd oraz Aleksandra Jakubowska.

Wszystkich aplikujących zachęcamy do kontaktu:
Mateusz Gwizd - nr telefonu: 576810650 lub adres e-mail: mateusz.gwizd@korona-kielce.pl,
Aleksandra Jakubowska - nr telefonu: 796409149 lub adres e-mail: aleksandra.jakubowska@korona-kielce.pl.


Serdecznie zapraszamy wszystkich adeptów bramkarstwa!