KORONA a

informacje o biletach i karnetach

KORONA TO JEDNOŚĆ, która ma wielką siłę, a właśnie Ty jesteś DWUNASTYM ZAWODNIKIEM ZŁOCISTO-KRWISTYCH, który pomaga nam sięgać po zwycięstwa, a także przezwyciężać trudniejsze chwile! 

Dwa razy w roku (przed startem sezonu oraz w przerwie zimowej) umożliwiamy naszym kibicom zakup karnetów: na cały nadchodzący sezon lub na rundę. Zakup karnetu to wiele korzyści,do których należą przede wszystkim: oszczędność czasu, pieniędzy, pierwszeństwo zakupu swojego miejsca na stadionie, możliwość zgłoszenia dziecka do eskorty meczowej, czy też zniżki w Sklepie Kibica. 

Karnety nabywać można na dwa sposoby - stacjonarnie w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8  lub online.
Responsive Image
Przed poszczególnymi meczami Korony Kielce, kibice mają możliwość zakupu biletów, który umożliwi im wejście na stadion. Wejściówki można nabywać stacjonarnie w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8, online, a także w kasach stadionowych oraz w wybranych salonikach prasowych Kolportera.

MAPKA SALONIKÓW KOLPORTERA
Najzagorzalszych Kibiców zachęcamy do kupowania biletów w Sklepie Kibica Korony Kielce D3G Fan Store przy ul. Warszawskiej 10/12.

Aby przypisać do profilu kibica zniżkę studencką lub Kartę Dużej Rodziny należy udać się do Sklepu Kibica przy ul. Ściegiennego 8 lub wysłać maila na adres  bilety@korona-kielce.pl.

Wszystkie zapytania oraz problemy dotyczące zakupu biletów prosimy kierować na adres: bilety@korona-kielce.pl.
 

ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT SPRZEDAŻY BILETÓW - KLIKNIJ TUTAJ

Responsive Image
KORONA TO RODZINA - RAZEM TWÓRZMY PIŁKARSKIE ŚWIĘTA!