KORONA KIELCE

przewodnik

Responsive Image

Stadion Korony Kielce – Suzuki Arena – znajduje się przy ul. Ściegiennego 8.  Na domowe spotkania Koroniarzy można przyjechać samochodem i zaparkować na jednym z pobliskich parkingów lub skorzystać z komunikacji miejskiej. Dostępnych jest wiele połączeń prowadzących pod bramy stadionu, co pozwala bez problemu dostać się na mecze Żółto-Czerwonych z niemalże każdego miejsca w Kielcach.

Autobusy linii numer 2, 27, 29, 30, 34, 103 oraz Z zatrzymują się w pobliżu wejścia od ulicy Ściegiennego. Wybierając któreś z tych połączeń należy wysiąść na przystanku Ściegiennego stadion lub Ściegiennego / I LO Żeromskiego (w zależności od kierunku jazdy).

Istnieje również możliwość dotarcia na domowe spotkania Złocisto-Krwistych liniami numer 4, 27, 44 i 54. Przystankiem docelowym jest w tym przypadku Legionów stadion.


Dla osób mieszkających na obrzeżach miasta, najwygodniejszą opcją jest dostanie się dostępnymi środkami transportu w okolice ulic Warszawskiej, Krakowskiej, Żytniej, alei IX w. Kielc lub alei Solidarności, a następnie skorzystanie z jednego z w/w połączeń. 

Poniżej prezentujemy wnętrze stadionu z podziałem na poszczególne sektory:

Responsive Image