[Akademia] Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Sportu Victoria Mniów Klubem Partnerskim Żółto-Czerwonych!

22 lut 2024 | 18:55

Pierwsza umowa o współpracy w 2024 roku podpisana! Grono Klubów Partnerskich Korony Kielce powiększyło się o Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Sportu Victorię Mniów.

Stowarzyszenie Rozwoju Kultury i Sportu Victoria Mniów pojawiło się na piłkarskiej mapie województwa świętokrzyskiego w 2003 roku. Obecnie pierwsza drużyna rywalizuje w A Klasie, gdzie po rundzie jesiennej zajmuje 3. miejsce z 27 punktami na koncie. Celem zespołu z Mniowa jest rozwój grup młodzieżowych i awans do wyższych klas rozgrywkowych. Aktualnie nasz nowy Klub Partnerski szkoli pod swoimi skrzydłami zawodników z roczników 2015 i 2016.

- Jako przedstawiciele Zarządu Victorii Mniów zawarliśmy Umowę Partnerską z Koroną Kielce. Jest to duże wyróżnienie dla nas i cieszymy się, bo będziemy mogli na bieżąco korzystać z doświadczeń ekstraklasowego klubu, przede wszystkim pod kątem rozwoju sportowego wśród dzieci i młodzieży, ale także kadry trenerskiej. Natomiast jest to również odpowiedzialność za jakość prowadzonych treningów czy tworzenie kolejnych grup młodzieżowych, ale jesteśmy zmotywowani i chcemy się rozwijać jako Klub - powiedział Karol Opara, Wiceprezes Victorii Mniów.

Rozwój dzieci i młodzieży jest dla nas bardzo ważny, dlatego staramy się stale powiększać grono klubów z regionu, z którymi blisko współpracujemy. Porozumienie obejmuje aspekty szkoleniowe, edukacyjne, organizacyjne i marketingowe.

- Witamy klub z Mniowa w gronie naszych Partnerów. Dołożymy wszelkich starań, aby wspomóc Klub we wszelkich kwestiach związanych ze szkoleniem młodych piłkarzy - przekazał Dyrektor INDUSTRII Akademii Korona, Tomasz Wilman.

Cieszymy się, że Victoria Mniów dołączyła do żółto-czerwonej rodziny!