[Korona II] Zrewanżować się za rundę jesienną!

18 kwi 2024 | 22:34

Drugi zespół Korony Kielce w rozgrywkach RSActive IV Ligi rozegra spotkanie w najbliższą sobotę o godzinie 11:30 na Stadionie przy ul. Szczepaniaka. Podopieczni trenera Marka Mierzwy zmierzą się z GKS-em Rudki.

Koroniarze przed nadchodzącym starciem w rozgrywkach RSActive IV Ligi, w trwającym tygodniu, a dokładniej w środę - zmierzyli się z Łysicą Bodzentyn w ramach zmagań Chemar Rurociągi Pucharu Polski. Żółto-Czerwoni w delegacji ulegli rywalowi 0:4, tym samym kończąc pucharową przygodę.

Drużyna GKS-u Rudki zajmuje 12. lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 36 punktów. W dwudziestu trzech seriach gier nasz najbliższy przeciwnik odniósł 11 zwycięstw, 3 razy dzielił się punktami i 9 razy schodził z boiska pokonany. Najlepszym strzelcem gości sobotniej potyczki jest dwudziestoczteroletni Mychajło Łyczak, którego licznik zatrzymał się na 10 trafieniach.

Zespół prowadzony przez trenera Pawła Jaworka, w ostatnim ligowym meczu pokonał przed własną publicznością Pogoń Staszów 2:1. Bramki, które zapewniły GKS-owi trzy punkty zdobyli - Piotr Jedlikowski oraz Mychajło Łyczak.

Starcie z GKS-em Rudki w rundzie jesiennej zakończyło się porażką Żółto-Czerwonych w delegacji 2:3. Gole dla naszej drużyny zdobyli - w 45. minucie Radosław Turek i w 90. minucie Emil Kania. Dla gospodarzy dwukrotnie trafił Mateusz Zębala oraz raz Mychajło Łyczak.

Arbitrem głównym tego pojedynku będzie Krzysztof Wiśniewski, a na liniach będą mu pomagać Dawid Mochocki oraz Jacek Kubicki.

Pierwszy gwizdek na Stadionie przy ul. Szczepaniaka wybrzmi w sobotę, 20 kwietnia o godzinie 11:30. Powodzenia, Złocisto-Krwiści!