KORONA KIELCE

Bilety na mecz z ŁKS-em Łódź już w sprzedaży

29 sty 2024 | 11:30

Powrót Złocisto-Krwistych do ligowej rywalizacji to coś, na co wszyscy czekamy z utęsknieniem! Pierwsze w 2024 roku starcie Koroniarzy odbędzie się w naszym domu, na Suzuki Arenie w poniedziałek, 12 lutego o godzinie 19:00. Rywalem kielczan w meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie ŁKS Łódź. Sprawdź, jak zdobyć bilet za złotówkę na to spotkanie.

Każdy z nas doskonale pamięta i wspomina znakomitą rundę wiosenną sezonu 2022/2023 w wykonaniu Żółto-Czerwonych. Świetne rezultaty, osiągane w szczególności w domowych potyczkach, walka o pozytywne wyniki do ostatniego gwizdka, zaangażowanie, poświęcenie, wsparcie, jedność i wspólne boje o jeden, upragniony cel - to nie puste słowa! Taka była tamta runda! WSPÓLNIE SPRAWMY, BY NADCHODZĄCA WIOSNA ZNÓW BYŁA DLA NAS RADOSNA!

Na pierwszy ogień, po powrocie z przerwy zimowej i ciężkich przygotowań czeka nas rywalizacja w sercu Kielc! Przed drużyną prowadzoną przez trenera Kamila Kuzerę dziewiąta domowa batalia obecnej kampanii! Starcie dwudziestej serii gier PKO BP Ekstraklasy, w którym podejmiemy ŁKS Łódź, odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego o godzinie 19:00.

Powrót do ligowej rywalizacji zawsze gwarantuje duży ładunek piłkarskich wrażeń! A o ich odpowiednie natężenie z pewnością zadbają Złocisto-Krwiści, którzy niejednokrotnie rozpalali nasze serca, udowadniając, że warto w nich wierzyć. Czy poniedziałkowy wieczór można spędzić w Kielcach lepiej niż na Suzuki Arenie? Według nas ZDECYDOWANIE NIE! Przyjdź i przekonaj się! Pojedynek z ŁKS-em to idealna okazja, by pojawić się przy Ściegiennego 8 i przeżyć niesamowite emocje, które będą powracać przy każdym kolejnym spotkaniu w NASZYM DOMU.

BILET ZA ZŁOTÓWKĘ NA MECZ KORONA KIELCE - ŁKS ŁÓDŹ!

Dla kogo?

1. Dla każdego, kto w sezonie 2023/24 nie był jeszcze na Suzuki Arenie.

Osoby, które nie były na Suzuki Arenie w obecnym sezonie, ale posiadają już konto w naszym systemie biletowym, wpisując przy zakupie wejściówki w systemie swój nr PESEL, automatycznie mają przypisaną cenę "Bilet za 1 zł".

2. Dla każdego, kto idzie na mecz pierwszy raz (nowy użytkownik).

Instrukcja zakupu biletu w promocji „BILET ZA ZŁOTÓWKĘ” dla nowych użytkowników.

Promocja przysługuje osobom, które po raz pierwszy chcą kupić bilet na mecz Żółto-Czerwonych i obowiązuje wyłącznie na spotkaniu Korona Kielce - ŁKS Łódź.

1. Po wejściu na stronę biletową należy założyć konto, zalogować się i wybrać sektor.
2. Wybierz interesujące Cię miejsce i kliknij ikonę „Koszyk”. Uwaga: na jeden adres e-mail możesz kupić od 1 do 10 biletów - dla każdej z tych osób musisz podać numer PESEL.
3. Następnie wyświetli się strona, na której w polu „PESEL” należy podać poprawny numer identyfikacyjny.
4. Po uzupełnieniu numeru PESEL system sam zaczytuje dane użytkownika przypisane do konta, na którym kupujemy bilet. Jeżeli dane nie są uzupełnione, pojawi się pole „Uzupełnij dane użytkownika”.
5. Jeżeli numer PESEL nie znajduje się w naszej bazie, należy kliknąć czerwony prostokąt „Uzupełnij dane użytkownika”.
6. Następnie uzupełnić dane: imię oraz nazwisko.
7. W polu „Użyj voucher” wpisz hasło promocyjne #KORŁKS1
8. Po kliknięciu w ikonę „czerwonego koła” cena biletu zmieni się na 1 PLN.

W razie problemów zachęcamy do kontaktu e-mail: bilety@korona-kielce.pl lub pod numerem telefonu: +48 (41) 340-34-03.

UWAGA! Promocja nie obejmuje sektorów VIP oraz trybuny “Młyn”.

Obecność obowiązkowa! Twórzmy razem niesamowite piłkarskie emocje i rozgrzewający doping na trybunach Suzuki Areny! Niech poniesie on naszych zawodników do zwycięstwa!

Bilety na pojedynek z ŁKS-em Łódź można nabywać ONLINE, stacjonarnie w Sklepie Kibica Korony Kielce przy ulicy Ściegiennego 8 oraz w wybranych salonikach prasowych Kolportera.

Najzagorzalszych kibiców zachęcamy do kupowania biletów w Sklepie Kibica Korony Kielce D3G Fan Store przy ulicy Warszawskiej 10/12.

Wszystkie zapytania oraz problemy dotyczące zakupu biletów prosimy kierować na adres: bilety@korona-kielce.pl.

KORONA TO RODZINA - RAZEM TWÓRZMY PIŁKARSKIE ŚWIĘTA!