KORONA KIELCE

Bilety na mecz z Lechem Poznań już w sprzedaży!

13 lis 2023 | 12:21

Ligowe zmagania w grudniu rozpoczniemy potyczką z Lechem Poznań na Suzuki Arenie. Mecz 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozegrany zostanie w sobotę, 2 grudnia o godzinie 20:00.

Po spotkaniu z Jagiellonią Białystok do dziewięciu z rzędu wzrósł bilans meczów bez porażki Koroniarzy w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski. Przed zespołem prowadzonym przez trenera Kamila Kuzerę ósma domowa potyczka tej kampanii. Spotkanie 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Korona Kielce – Lech Poznań odbędzie się w sobotę, 2 grudnia o godzinie 20:00.

Kolejne spotkanie to kolejna szansa na fantastyczne piłkarskie emocje i gorący doping na trybunach. Pomóżmy naszym zawodnikom podtrzymać passę niepokonanych i wspierajmy ich w walce o niezwykle cenne, ligowe zwycięstwo. Potrzebujemy Was!

Bilety na starcie z Lechem Poznań można nabywać online, stacjonarnie w Sklepie Kibica Korony Kielce przy ul. Ściegiennego 8 oraz w wybranych salonikach prasowych Kolportera.

Najzagorzalszych kibiców zachęcamy do kupowania biletów w Sklepie Kibica Korony Kielce D3G Fan Store przy ul. Warszawskiej 10/12.
Wszystkie zapytania oraz problemy dotyczące zakupu biletów prosimy kierować na adres: bilety@korona-kielce.pl.