Bilety na mecz z Legią Warszawa już w sprzedaży!

5 lut 2024 | 10:51

W lutym Koroniarze rozegrają dwie domowe potyczki w ramach PKO BP Ekstraklasy. Drugą będzie starcie w ramach 22. kolejki z Legią Warszawa w niedzielę, 25 lutego o godzinie 17:30. Ruszyła sprzedaż biletów na ten mecz.

Na myśl o spotkaniu z Legią wszyscy przywołujemy pamięcią niezwykle emocjonującą potyczkę w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski, w której to nasz zespół zapewnił sobie awans w ostatniej akcji meczu, zwyciężając 2:1 po dogrywce.

Wierzymy, że wspólnie z Wami będziemy przeżywać równie wielkie i co najważniejsze pozytywne emocje już w niedzielę, 25 lutego o godzinie 17:30.

Dla drużyny prowadzonej przez trenera Kamila Kuzerę będzie to dziesiąta domowa potyczka i szansa na trzecie zwycięstwo w domu. Wierzymy, że świadkami właśnie takiego scenariusza będziemy świadkami w ostatnią niedzielę tego miesiąca! SPRAWMY, BY NADCHODZĄCA WIOSNA ZNÓW BYŁA DLA NAS RADOSNA!

Bilety na pojedynek z Legią Warszawa można nabywać ONLINE, stacjonarnie w Sklepie Kibica Korony Kielce przy ulicy Ściegiennego 8 oraz w wybranych salonikach prasowych Kolportera. 

Najzagorzalszych kibiców zachęcamy do kupowania biletów w Sklepie Kibica Korony Kielce D3G Fan Store przy ulicy Warszawskiej 10/12.

Wszystkie zapytania oraz problemy dotyczące zakupu biletów prosimy kierować na adres: bilety@korona-kielce.pl.

KORONA TO RODZINA - RAZEM TWÓRZMY PIŁKARSKIE ŚWIĘTA!