Bilety na mecz ze Stalą Mielec już w sprzedaży!

21 mar 2024 | 10:28

Pierwszym domowym starciem Koroniarzy w kwietniu będzie potyczka ze Stalą Mielec. Spotkanie w ramach 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozegrane zostanie w sobotę, 6 kwietnia o godzinie 15:00. Już teraz możecie nabyć bilety na ten mecz.

Pierwsze spotkanie w Mielcu z tamtejszą Stalą zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:2 po trafieniach Evgeiya Shikavki, Martina Remacle i Jakuba Konstantyna. Mocno wierzymy, że ponownie będziemy się cieszyć po końcowym gwizdku i dopiszemy 3 „oczka” do ligowej tabeli już 6 kwietnia.

Do tego potrzebujemy WAS – naszego DWUNASTEGO ZAWODNIKA. Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle ważne – ponieśmy Koroniarzy do zwycięstwa i razem cieszmy się ze zwycięstwa po końcowym gwizdku.

Bilety na starcie ze Stalą Mielec można nabywać online, stacjonarnie w Sklepie Kibica Korony Kielce przy ul. Ściegiennego 8 oraz w wybranych salonikach prasowych Kolportera. Najzagorzalszych kibiców zachęcamy do kupowania biletów w Sklepie Kibica Korony Kielce D3G Fan Store przy ul. Warszawskiej 10/12.

Wszystkie zapytania oraz problemy dotyczące zakupu biletów prosimy kierować na adres: bilety@korona-kielce.pl.

Do zobaczenia #NaStadionie!