Bilety na pucharowe starcie z Legią Warszawa już w sprzedaży!

20 lis 2023 | 11:19

Po domowej ligowej potyczce z Lechem Poznań, Złocisto-Krwiści w swoim drugim grudniowym starciu zmierzą się z Legią Warszawa, także na Suzuki Arenie. Spotkanie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski odbędzie się w środę, 6 grudnia o godzinie 21:00.

Po pokonaniu drugiego zespołu Jagiellonii Białystok (2:1) w 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski oraz Legii Warszawa (4:2) w kolejnej fazie, Koroniarze awansowali do 1/8 finału i znaleźli się wśród szesnastu najlepszych drużyn zmagań Fortuna Pucharu Polski w sezonie 2023/2024. Przed naszym zespołem kolejna potyczka z warszawską Legią, tym razem z jej pierwszą drużyną.

Mikołajkowy termin – 6 grudnia, godzina 21:00 i szansa na najlepszy prezent – zwycięstwo i awans do kolejnej rundy w gronie ośmiu najlepszych ekip. Razem wspierajmy Złocisto-Krwistych w walce o kolejne pucharowe zwycięstwo. Potrzebujemy Was na trybunach!

Bilety na pucharowe starcie z Legią Warszawa można nabywać online, stacjonarnie w Sklepie Kibica Korony Kielce przy ul. Ściegiennego 8 oraz w wybranych salonikach prasowych Kolportera.

Kibice posiadający karnety, zarówno na rundę jesienną, jak i cały sezon wchodzą na to spotkanie za darmo!

Najzagorzalszych kibiców zachęcamy do kupowania biletów w Sklepie Kibica Korony Kielce D3G Fan Store przy ul. Warszawskiej 10/12.

Wszystkie zapytania oraz problemy dotyczące zakupu biletów prosimy kierować na adres: bilety@korona-kielce.pl.