Daria Wollenberg żegna się z Koroną Kielce!

13 cze 2024 | 14:58

Po ponad trzech latach pracy w Koronie z Klubem żegna się Dyrektor Marketingu i Komunikacji oraz Rzecznik Prasowy, Daria Wollenberg.

Daria Wollenberg dołączyła do Korony Kielce w styczniu 2021 roku. W naszym Klubie łączyła dwa stanowiska - Dyrektora Marketingu i Komunikacji, a także Rzecznika Prasowego. Po blisko 3,5 roku pracy w Żółto-Czerwonych odchodzi z Klubu.

- W Koronie spędziłam 3,5 roku. Przeżyłam wiele wspaniałych, ale też trudnych momentów. Spotkałam niesamowitych ludzi wewnątrz Klubu oraz na trybunach. Wraz z moim działem stworzyliśmy zespół, z którego jestem bardzo dumna i dziękuję Wam za każdy wspólny projekt, a także wszystkie spędzone razem chwile. Jestem świadoma, że wiele rzeczy można było zrobić inaczej lub po prostu lepiej, ale zawsze oddawałam Koronie całe swoje serce. Dziękuję pozostałym koleżankom i kolegom z pracy, a także drużynie i sztabowi szkoleniowemu. Mimo różnych charakterów staliśmy się zgraną ekipą, a to, co zrobiliśmy nie tylko poprzedniej wiosny, ale również w tym sezonie było magiczne. Dziękuję przedstawicielom mediów lokalnych i ogólnopolskich za świetną współpracę, a w szczególności tym z Was, którzy byli z nami od 1. Ligi na każdej konferencji. W dobrych i złych momentach. Czasem w dwie, trzy osoby, ale byliście zawsze i mimo różnych mniejszych nieporozumień, głównie na początku naszej współpracy, zawsze można było na Was liczyć. Dziękuję naszym Sponsorom i Partnerom za współpracę i wsparcie w licznych projektach. Z mojej strony szczególne słowa podziękowania kieruję w stronę ekip 4F i STS. Zrobiliśmy razem kilka naprawdę fajnych rzeczy i wiem, że zawsze mogłam na Was liczyć. Na koniec dziękuję tym, bez których ten Klub by nie istniał. Kibicom. Dziękuję szczególnie tym, którzy regularnie chodzą na mecze i wspierają Koronę poprzez zakup biletów i karnetów oraz gadżetów. Często widzieliście więcej niż my i właśnie dzięki Waszym uwagom byliśmy w stanie się rozwijać. Nie zawsze było z Wami łatwo, ale możecie być pewni, że wniosków na przyszłość wyciągnęłam z tego wiele. Jako Kibice - niezależnie z którego sektora - byliście, jesteście i będziecie najważniejszym zawodnikiem Korony, bo Korona to Wy. To dzięki Wam Ona nie zginie. Dumnie przy niej trwajcie i dbajcie o nią. Nigdy nie traćcie wiary w te barwy i w ten Klub. Pamiętajcie, że ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy - powiedziała Daria Wollenberg.

Daria, dziękujemy za wszystkie wspólne projekty, rozwój naszego działu, wszystkie piękne chwile i życzymy powodzenia dalej!