infoMECZ: Korona Kielce - Legia Warszawa

23 lut 2024 | 16:29

W niedzielę, 25 lutego zagramy drugie domowe spotkanie w PKO BP Ekstraklasa! W 22. kolejce podejmiemy na Suzuki Arenie zespół - Legia Warszawa. Pierwszy gwizdek tego starcia w niedzielę, 25 lutego o godzinie 17:30.

 

BILETY
Bilety do nabycia w Sklepie D3G przy ul. Warszawskiej. Monitorujcie także naszą stronę biletową, gdzie mogą pojawiać się pojedyncze wejściówki.

SKLEP KIBICA
W dniu meczu (25 lutego) Sklep Kibica czynny będzie od 14:00. Koszulki meczowe, gadżety oraz najnowszą Koroniarską odzież - to i nie tylko znajdziecie, zarówno stacjonarnie, jak i online. Serdecznie zapraszamy!

WEJŚCIE NA STADION
By nie czekać w długich kolejkach przed wejściem na Suzuki Arenę warto przyjść na obiekt wcześniej . Bramy stadionu otwieramy od godziny 15:30. Przed wejściem należy mieć przygotowany bilet i dokument tożsamości do weryfikacji.

Karnetowicze cały czas korzystać mogą z FastTracka, który umożliwi Wam szybsze wejście na stadion. Przejście przez bramkę nie jest obowiązkowe. Każdy posiadacz karnetu może nadal korzystać z pozostałych kołowrotków znajdujących się przy ul. Ściegiennego oraz przy al. Legionów. 

SEKTOR RODZINNY
Gorąco zachęcamy do przybycia na stadion ze swoimi pociechami - w sektorze rodzinnym pod partonatem firmy FlyPark na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji.

NIE MOŻESZ DOTRZEĆ NA STADION?
Kibicom, którzy nie mają możliwości przybycia na Suzuki Arenę i wspierania Koroniarzy z trybun przypominamy, że transmisję ze spotkania obejrzeć można będzie za pośrednictwem kanałów Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Online. Specjalna oferta dla Kibiców Koroniarzy - KLIKNIJ TUTAJ.

NIEZBĘDNIK KIBICA
KLIKNIJ TUTAJ, by sprawdzić najnowszy Niezbędnik Kibica przed meczem z Legią Warszawa.

RAZEM SIĘGNIJMY PO DRUGIE ZWYCIĘSTWO NA SUZUKI ARENIE - DO ZOBACZENIA NA STADIONIE!