infoMECZ: Korona Kielce - Radomiak Radom (29. kolejka)

17 kwi 2024 | 16:45

W piątek, 19 kwietnia rozegramy drugie domowe w kwietniu spotkanie w PKO BP Ekstraklasy! W 29. kolejce podejmiemy na Suzuki Arenie Radomiaka Radom. Pierwszy gwizdek tego starcia w piątek o godzinie 18:00. Sprawdzajcie garść najważniejszych informacji przed tym spotkaniem.

BILETY
Bilety na mecz możecie nabywać online - KLIKNIJ TUTAJ, w naszym Sklepie Kibica, a także salonikach Kolportera. Więcej o biletach - KLIKNIJ TUTAJ. Ponadto, bilety na to spotkanie możecie nabyć także w Sklepie D3G przy ul. Warszawskiej.

Dodajmy, że kasy stadionowe w dniu meczu (19 kwietnia) otwieramy od godziny 11:00.

SKLEP KIBICA
W dniu meczu (19 kwietnia) Sklep Kibica czynny będzie od 9:00. Szeroki asortyment, a w nim odzież i różnego rodzaju koroniarskie gadżety są dla Was dostępne!

WEJŚCIE NA STADION
By nie czekać w długich kolejkach przed wejściem na Suzuki Arenę warto przyjść na obiekt wcześniej. Bramy stadionu otwieramy od godziny 16:00. 

Karnetowicze cały czas korzystać mogą z FastTracka, który umożliwi Wam szybsze wejście na stadion. Przejście przez bramkę nie jest obowiązkowe. Każdy posiadacz karnetu może nadal korzystać z pozostałych kołowrotków znajdujących się przy ul. Ściegiennego oraz przy al. Legionów.

STREFA CANAL+ I ŁAZIK MARSJAŃSKI NA DZIEDZIŃCU
Na dziedzińcu przed stadionem od ulicy Ściegiennego Canal+ przygotuje dla Was specjalną strefę, gdzie czekać na Was będzie mnóstwo zabaw i atrakcji, wśród nich m.in. Turbokozak! Dodatkowo, będziecie mogli zobaczyć łazik marsjański Politechniki Świętokrzyskiej. Gorąco zapraszamy!

SEKTOR RODZINNY
Gorąco zachęcamy do przybycia na stadion ze swoimi pociechami - w Sektorze Rodzinnym pod patronatem firmy FlyPark na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji, a godzinę przed pierwszym gwizdkiem spotkać tam będziecie mogli jednego z naszych zawodników.

NIE MOŻESZ DOTRZEĆ NA STADION?
Kibicom, którzy nie mają możliwości przybycia na Suzuki Arenę i wspierania Koroniarzy z trybun przypominamy, że transmisję ze spotkania obejrzeć można będzie za pośrednictwem kanałów Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Online. Specjalna oferta dla Kibiców Koroniarzy - KLIKNIJ TUTAJ.

RAZEM WALCZYMY O NIEZWYKLE WAŻNE ZWYCIĘSTWO - DO ZOBACZENIA NA SUZUKI ARENIE!