KORONA KIELCE

infoMECZ: Korona Kielce – Ruch Chorzów (33. kolejka)

17 maj 2024 | 09:08

W sobotę, 18 maja Koroniarze rozegrają ostatnią domową potyczkę ekstraklasowych zmagań sezonu 2023/2024. W 33. kolejce PKO BP Ekstraklasy Złocisto-Krwiści podejmą Ruch Chorzów. Początek starcia o godzinie 15:00.

BILETY
Bilety na mecz możecie nabywać online - KLIKNIJ TUTAJ, w naszym Sklepie Kibica, a także salonikach Kolportera. Więcej o biletach - KLIKNIJ TUTAJ. Ponadto, bilety na to spotkanie możecie nabyć także w Sklepie D3G przy ul. Warszawskiej.

Dodajmy, że kasy stadionowe w dniu meczu (18 maja) otwieramy od godziny 9:00.

SKLEP KIBICA
W dniu meczu Sklep Kibica czynny będzie od 12:00. Mnóstwo produktów, a wśród nich m.in. koszulki meczowe w specjalnych cenach. Ponadto, szykujemy dla Was wiele innych promocji. Zapraszamy!

WEJŚCIE NA STADION
By nie czekać w długich kolejkach przed wejściem na Suzuki Arenę warto przyjść na obiekt wcześniej. Bramy stadionu otwieramy od godziny 13:00. 

Karnetowicze cały czas korzystać mogą z FastTracka, który umożliwi Wam szybsze wejście na stadion. Przejście przez bramkę nie jest obowiązkowe. Każdy posiadacz karnetu może nadal korzystać z pozostałych kołowrotków znajdujących się przy ul. Ściegiennego oraz przy al. Legionów.

ATRAKCJE NA SUZUKI ARENIE
- dmuchaniec (na dziedzińcu),
- fotobudka 360 stopni (na dziedzińcu),
- stół do teqballa (za bramami od Al. Legionów),
- stoisko Schroniska w Dyminach (na Sektorze Rodzinnym).

SEKTOR RODZINNY
Gorąco zachęcamy do przybycia na stadion ze swoimi pociechami - w Sektorze Rodzinnym pod patronatem firmy FlyPark na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji, a godzinę przed pierwszym gwizdkiem spotkać tam będziecie mogli jednego z naszych zawodników. Ponadto, prowadzony tam będzie zorganizowany doping!

NIE MOŻESZ DOTRZEĆ NA STADION?
Kibicom, którzy nie mają możliwości przybycia na Suzuki Arenę i wspierania Koroniarzy z trybun przypominamy, że transmisję ze spotkania obejrzeć można będzie za pośrednictwem kanałów Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Online. Specjalna oferta dla Kibiców Koroniarzy - KLIKNIJ TUTAJ.

NIECH BĘDZIE NAS JAK NAJWIĘCEJ! DO ZOBACZENIA #NASTADIONIE!