KORONA KIELCE

Jubileuszowy bon kolekcjonerski dostępny w sprzedaży!

18 gru 2023 | 16:08

Jubileuszowy rok i kolejna gratka związana z 50-leciem Złocisto-Krwistych. Jako pierwszy Klub w Polsce we współpracy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych wprowadzamy do sprzedaży jubileuszowy bon kolekcjonerski, dostępny w preorderze!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy możliwość nabycia samego bonu, jak i zestawów:
- Jubileuszowy bon kolekcjonerski (55 zł),
- Jubileuszowy bon kolekcjonerski + Książka 50 lat, jak jeden dzień... (100 zł),
- Skrzynka, w skład której wchodzi zestaw: Jubileuszowy bon kolekcjonerski w eleganckiej ramie i etui + Książka 50 lat minęło... + Proporczyk + List od Prezesa Łukasza Jabłońskiego (350 zł).

Można je nabywać w preorderze. Wysyłka nastąpi od czwartku (21 grudnia), natomiast odbiór w naszym Sklepie Kibica możliwy będzie od piątku (22 grudnia). Dodajmy, że sklep znajdujący się przy ul. Ściegiennego będzie także czynny w sobotę (23 grudnia) w godzinach 9:00-13:00.

- Jest to pierwszy tego typu projekt w Polsce. Korona Kielce jest pierwszym Klubem piłkarskim, który wyemitował wspólnie z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych tego typu walor kolekcjonerski. Myślę, że to nobilitujące dla samego Klubu, jak i dla całej PKO BP Ekstraklasy! - mówi Michał Majkowski, specjalista ds. sprzedaży PWPW.

- Cieszymy się, że na zakończenie Roku Jubileuszowego możemy zaprezentować naszym Kibicom coś tak wyjątkowego. Bon, który powstał w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów. Dziękujemy PWPW za współpracę przy projektowaniu oraz jego emisji. Cieszymy się, że Kibice Korony jako pierwsi w Polsce mogą poszczycić się własnym bonem kolekcjonerskim - dodaje Daria Wollenberg, dyrektor marketingu i komunikacji Korona SA. 

Jubileuszowy rok i kolejna wyjątkowa pamiątka - MUSISZ JĄ MIEĆ!