Korona Kielce w nowej odsłonie na nowy sezon PKO BP Ekstraklasy!

2 sie 2023 | 11:48

Kolejny sezon PKO BP Ekstraklasy z udziałem Złocisto-Krwistych ruszył. Od dziś możemy pochwalić się nową stroną internetową, którą mamy nadzieję - będziecie chętnie odwiedzać. Twórcą witryny jest firma Stellis, która została dostawcą technologicznym klubu.

W dzisiejszych czasach nie jest łatwo namówić kibiców do odwiedzania stron internetowych, ponieważ sferę informacyjną zdominowały media społecznościowe. Kluby doskonale zdają sobie jednak sprawę, że oficjalna witryna to bardzo ważny kanał komunikacji, o którym nie można zapominać. Istotne jest jednak to, by stworzyć intuicyjną stronę, która spotka się z pozytywnym odbiorem kibiców.

Dlatego nową witrynę www.korona-kielce.pl stworzyła marka Stellis, która od lat wdraża rozwiązania technologiczne dla instytucji i klubów sportowych. Strona zespołu z Kielc jest zbudowana na platformie Stellis One, która pozwala korzystać z prostego w obsłudze interfejsu. To z kolei przekłada się nie tylko na bezproblemowe zarządzanie stroną, ale również na oszczędność czasu. 

Na czym polega wyjątkowość nowej strony Korony? Jak tłumaczy Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis, wszystkie informacje można znaleźć w łatwy sposób, a witryna jest skomunikowana również z mediami społecznościowymi klubu.

- Dzięki stronie opartej na platformie Stellis One kibice Korony mogą znaleźć wszystko w jednym miejscu: od oficjalnych informacji klubowych, poprzez sylwetki zawodników, galerie zdjęć, materiały video po wpisy w social mediach. Każdy może znaleźć to, czym jest zainteresowany i pogłębić swoją wiedzę o klubie - tłumaczy Łukasz Gąsiorowski.

Stellis przygotował również szereg ułatwień dla klubowych redaktorów. Wyniki, terminarz oraz tabela będą importowane w sposób automatyczny, dlatego pracownicy Korony nie będą musieli nimi samodzielnie zarządzać. Bardzo ważną funkcją jest też  tzw. smart cropping.

- To innowacyjny system wskazywania punktów kluczowych w zdjęciach dodawanych do systemu. Na tej podstawie platforma sama pilnuje kadrowania we wszystkich formatach zdjęć dostosowanych do poszczególnych rozdzielczości urządzeń końcowych. Jestem przekonany, że wdrażając platformę Stellis One damy kibicom, sponsorom i klubom idealne narzędzie, by być na bieżąco z rozgrywkami - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO STELLIS.  

- Przez ostatnie 3 lata wprowadziliśmy w naszym klubie szereg zmian na każdej płaszczyźnie. Cieszę się, że dziś realizujemy kolejny krok z programu naprawczego Korony Kielce reagując tym samym na oczekiwania naszych Kibiców. Rozpoczynamy współpracę z firmą Stellis, której powierzyliśmy wdrożenie nowej strony internetowej. Jesteśmy przekonani, że wiedza i doświadczenia naszego nowego Partnera przyczyni do rozwoju w sferze marketingowej, a nasza strona - jako wizytówka Klubu - będzie przyjazna dla kibiców i wpisze się w najnowsze standardy - mówi Łukasz Jabłoński, Prezes Zarządu Korona SA.

Warto wspomnieć, że wdrożenie nowej strony www.korona-kielce.pl to pierwszy etap współpracy z marką Stellis. W niedalekiej przyszłości powstanie również dedykowana zakładka dla Akademii Korony Kielce.

***
Opis platformy Stellis One
Platforma Stellis One stawia kibica w centrum zainteresowania. Dzięki unifikacji systemów IT funkcjonujących w klubach, a także oparciu dostępu do różnego rodzaju usług oferowanych przez ligę i kluby na jednym, unikalnym koncie użytkownika, pozwala na budowanie bazy danych. Platforma może pełnić funkcję znakomitego narzędzia analitycznego, marketingowego i sprzedażowego. Wdrożenie platformy Stellis One w kilkunastu klubach PGNiG Superligi zostało nagrodzone przez jury SBP w kategorii “Transformacja Cyfrowa” 
w 2023 roku.

***
Opis firmy Stellis
Stellis działa w branży sport-tech. Celem marki jest zrewolucjonizowanie rynku technologii sportowej. Misją firmy jest projektowanie, budowanie i tworzenie wiodących na świecie technologii, produktów i usług dla wszystkich organizacji sportowych, aby wszyscy kibice mogli cieszyć się tym samym profesjonalnym doświadczeniem cyfrowym. 

Zespół posiada 15-letnie doświadczenie w branży technologicznej i sportowej. W skład Stellis wchodzą menedżerowie, konsultanci, byli sportowcy, którzy mogą się pochwalić pracą dla marek takich jak UEFA, UEFA EURO 2020, PGNiG Superliga, Fortuna 1. Liga, Widzew Łódź, Ruch Chorzów, PGE Skra Bełchatów, IHF (International Handball Federation), ZPRP (Związek Piłki Ręcznej w Polsce), SHF (Svenska Handbollsförbundet), BWF (Badminton World Federation) i innych.