KORONA KIELCE

PREZESIE, DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO!

28 maj 2024 | 10:24

W dniu 28 maja, po blisko 3,5 roku pracy w naszym Klubie, decyzję o rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu Korona S.A. podjął Łukasz Jabłoński.

Łukasz Jabłoński dołączył do Korony w listopadzie 2020 roku, pełniąc wówczas funkcję prokurenta, natomiast stanowisko Prezesa Zarządu Korona S.A. sprawował od 1 lutego 2021 roku. W przeciągu ponad trzech lat pełnienia tej funkcji, Złocisto-Krwiści awansowali do PKO BP Ekstraklasy (sezon 2021/2022), a w dwóch kolejnych kampaniach, po heroicznej i emocjonującej walce do samego końca z sukcesem bronili szeregów najwyższej klasy rozgrywkowej.

Awans na ekstraklasowy poziom był momentem, który zapisał wspaniałą kartę w historii naszego Klubu. Za rządów Prezesa Łukasza Jabłońskiego zanotowaliśmy rekordową frekwencję w naszym Domu, na Suzuki Arenie, a koroniarska społeczność była bardzo mocno zjednoczona, nawet w trudniejszych momentach.

Ponadto, jednym z kluczowych dla rozwoju Klubu projektów było powołanie Akademii Korona (obecnie: INDUSTRIA Akademia Korona), której misją jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, dążenie do osiągnięcia jak najwyższego poziomu sportowego, wprowadzanie zawodników do pierwszej drużyny oraz partnerska współpraca z akademiami z całego województwa świętokrzyskiego i nie tylko.

Po zakończeniu zmagań w sezonie 2023/2024, w dniu 28 maja 2024 roku Prezes Zarządu Łukasz Jabłoński ogłosił decyzję o rezygnacji z dotychczas pełnionej funkcji.

PREZESIE, W IMIENIU CAŁEJ KORONIARSKIEJ SPOŁECZNOŚCI BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OGROMNY WKŁAD W ROZWÓJ NASZEGO KLUBU, WSPÓLNE EMOCJE I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW W PRZYSZŁOŚCI! POWODZENIA!

Z Klubem żegna się także Dyrektor Marketingu i Komunikacji oraz Rzecznik Prasowy Daria Wollenberg, która również złożyła rezygnację. Bardzo dziękujemy za pracę dla naszego Klubu!