Zapraszamy na prezentację drużyny oraz otwarcie naszego Sklepu Kibica w nowej odsłonie

10 lip 2024 | 20:18

W ramach świętowania jubileuszu 51-lecia naszego klubu wszystkich sympatyków Złocisto-Krwistych zapraszamy w środę 17 lipca na uroczystą prezentację pierwszej drużyny Korony Kielce, którą poprzedzi oficjalne otwarcie Sklepu Kibica przygotowanego dla Was we współpracy z firmą 4F.

Już w środę, 17 lipca dzień pełen atrakcji dla kibiców Korony Kielce. Wszystko rozpocznie się o godzinie 15:00, kiedy otwarty zostanie w zupełnie nowej odsłonie nasz Sklep Kibica. Przy ul. Ściegiennego 8 znowu będzie można nabyć Koroniarskie gadżety i ubrania zaprojektowane wspólnie z naszym partnerem technicznym, firmą 4F.

Podczas otwarcia Sklepu zostaną także oficjalnie zaprezentowane domowe, wyjazdowe i bramkarskie stroje zawodników na sezon 2024/2025.

Dla dużych i małych sympatyków Żółto-Czerwonych przygotowana będzie strefa rozrywki, która zostanie zlokalizowana przed kasami biletowymi od ulicy Ściegiennego, a o atrakcje i dobrą zabawę zadba również firma 4F.

Kolejnym eventem naszego dnia będzie prezentacja pierwszej drużyny Korony Kielce. Odbędzie się ona na kultowej “Muszli” w Parku Miejskim. Oficjalny start imprezy został zaplanowany na godzinę 19:00. Wśród atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy znajdzie się między innymi strefa Canal+ oraz 4F.

Finalnym punktem wydarzenia będzie prezentacja zawodników i sztabu szkoleniowego Korony Kielce, którzy pojawią się przed publicznością w nowych strojach meczowych na sezon 2024/2025 zaprojektowanych wspólnie z naszym partnerem technicznym.

Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy chętni będą mogli otrzymać autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami Żółto-Czerwonych.

Świętujcie wspólnie z nami jubileusz Korony Kielce!